KONST / Litografier / Grafiskt blad 11536506
nr 1153 6506
Grafiskt blad
Karin Fahlin, signerad och numrerad 3/90, bladets mått: 44x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:55:34
150 kr
250 kr